Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Педагогічна преса
Головна » 2016 » Травень » 27 » Наказ про перевід учнів
08:00
Наказ про перевід учнів

ОСТРОЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І –ІІІ СТУПЕНІВ №3

ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Н А К А З

 

27.05.2016                                                                                                м. Острог                                                                                                            № 82

 

Про перевід учнів 1-8 та 10 класів у наступний клас

 та нагородження Похвальними листом

 за високі досягнення у навчанні

 

            Згідно Інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762 та на підставі рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи, протокол № 4 від 27 травня 2016 року, результатів річного оцінювання,

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Перевести згідно списків у журналах у наступні класи (додаток)

 

1.1  Всіх учнів 1 класу ( 24 учні )  перевести до 2 класу

1.2 Всіх учнів 2 класу ( 19 учнів ) перевести до 3 класу

1.3 Всіх учнів 3 класу ( 22 учні ) перевести до 4 класу

1.4 Всіх учнів 4 класу ( 20 учнів ) перевести до 5 класу

1.5 Всіх учнів 5 класу ( 27 учнів) перевести до 6 класу

1.6 Всіх учнів 6 класу (28 учнів) перевести до 7 класу

1.7 Всіх учнів 7 класу (16 учнів ) перевести до 8 класу

1.8 Всіх учнів 8 класу (18 учнів) перевести до 9 класу

1.9 Всіх учнів 10 класу (10 учнів ) перевести до 11 класу

 

  1. Згідно Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та на підставі навчальних досягнень учнів нагородити Похвальним листом:

 

2.1  Бацмановську Марію, ученицю 2 класу

2.2 Денищука Дмитра, учня 2 класу

2.3   Кихтюка Іллю, учня 2 класу

2.4  Кропиву Ангеліну, ученицю 2 класу

2.5  Трохимчук Анну, ученицю 2 класу

2.6  Бондарук Ангеліну, ученицю 3 класу

2.7 Семенюк Вікторію, ученицю 3 класу

2.8 Глибович Каріну, ученицю 3 класу

2.9  Крета Назарія, учня 3 класу

2.10 Стаськевич Софію, ученицю 3 класу

2.11 Кучернюка Антона, учня 3 класу

2.12 Червякову Марію, ученицю 3 класу

2.13  Шикирявого Івана, учня 3 класу

2.14 Дідича Романа, учня 4 класу

2.15 Міщука Романа, учня 4 класу

2.16 Фурманчук Дарину, ученицю 4 класу

2.17 Ярмольчука Дмитра, учня 4 класу

2.18 Глибовича Вальдемара, учня 5 класу

2.19 Дубінчука Романа, учня 6 класу

2.20 Матласевича Владислава, учня 6 класу

2.21 Корнійчук Валерію, ученицю 7 класу

2.22 Мулевич Альону, ученицю 10 класу

2.23 Броновицьку Юлію, ученицю 10 класу

 

3. Нагородити  Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні  навчальних предметів учнів 9, 11 класів:

3.1 Чеховську Діану, ученицю 9 класу за особливі досягнення у вивченні трудового навчання та основ здоров’я.

3.4 Дубіцьку Інну, ученицю 11 класу за особливі досягнення у вивченні зарубіжної літератури, курсу «Людина і світ», геометрії, астрономії, біології, екології, художньої культури, технологій.

3.5 Максимчука Сергія, учня 11 класу за особливі досягнення у вивченні  технологій.

3.6 Поліщук Олену, ученицю 11 класу за особливі досягнення у вивченні  технологій.

 

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою, а організацію його виконання доручити заступнику директора з навчальної роботи Олійник С.П.

 

Директор    школи                                                                                                                                                                                            Л. Тимчук

 

З наказом ознайомлена:                                                                                                                                                                                С. Олійник

 

 

 

 

 

 

Додаток

До наказу № 83  від 27.05.2016

Список учнів 1 класу

 

  1. Басюк  Дарія Володимирівна
  1. Бізюк Артем Сергійович
  1. Васькевич Владислава Сергіївна
  1. Волгушев Антон Альфредович
  1. Ганзилевський Нікіта Русланович
  1. Дахова Зоряна Романівна
  1. Дзвонковський  Денис Олександрович
  1. Демчук  Вікторія Василівна
  1. Жигалєєва Олена Олександрівна
  1. Зубіцький Богдан Васильович
  1. Касіяненко Ілля Миколайович
  1. Ковальчук  Ілона Сергіївна
  1. Косарчук Вероніка Вікторівна
  1. Коток Ольга Олексіївна
  1. Ліщук Максим Ігорович
  1. Мандебура Іванна Сергіївна
  1. Муштук Софія Юріївна
  1. Наумчик Костянтин Юрійович
  1. Нех Ксенія Юріївна
  1. Очеретяний Максим Вікторович
  1. Приймак Дмитро Олександрович
  1. Солонець Анастасія Олександрівна
  1. Цілінський Назарій Романович
  1. Ярмольчук Христина Олександрівна

Список учнів 2 класу

  1. Бацмановська  Марія Миколаївна
  1. Булавський Андрій Миколайович
  1. Данилюк Дмитро Володимирович
  1. Денищук Дмитро Вікторович
  1. Кихтюк  Ілля Володимирович
  1. Конторук Майя-Марія Михайлівна
  1. Кропива  Ангеліна Василівна
  1. Кучернюк Вероніка Анатоліївна
  1. Легейзюк Микита Ігорович
  1. Мандебура Сергій Сергійович
  1. Нех Дарина Юріївна
  1. Нечипоренко Олександр Андрійович
  1. Рибіцька  Софія Юріївна
  1. Серединська Марина Михайлівна
  1. Тарарук Валерія Ігорівна
  1. Трохимчук  Анна Вікторівна
  1. Федорчук  Максим Юрійович
  1. Хилюк Серафим Васильович
  1. Чіхрак Софія Олегівна

Список учнів 3 класу

  1. Башинська Лілія Вадимівна
  1. Бітус Микита Олександрович
  1. Близняк Максим Михайлович
  1. Бондарук  Ангеліна Володимирівна
  1. Вальчук Юлія Володимирівна
  1. Глибович Карина Михайлівна
  1. Данилюк Катерина Володимирівна
  1. Дмитрук Михайло Андрійович
  1. Здор Дмитро Володимирович
  1. Косарчук Владислава Вікторівна
  1. Крет Назарій Іванович
  1. Кучернюк Антон Олександрович
  1. Семенюк  Вікторія Олександрівна
  1. Сич Богдан Олегович
  1. Стаськевич  Софія Леонідівна
  1. Стрілець Назар Вікторович
  1. Пацула Едуард Олегович
  1. Подаревська  Ангеліна Миколаївна
  1. Пшевлоцький  Антон Сергійович
  1. Червякова Марія Вячеславівна
  1. Шикирявий  Іван Петрович
  1. Ющук Владислав Романович

Список учнів 4 класу

  1. Близнюк Олександр Віталійович
  1. Булавський Максим Миколайович
  1. Губіна Діана Вадимівна
  1. Данилюк Артем Іванович
  1. Дідич  Роман Олександрович
  1. Духніченко Інна Олегівна
  1. Зубіцький Максим Васильович
  1. Ковальчук Тарас Миколайович
  1. Костюшко Любов  Миколаївна
  1. Маніло Вікторія Віталіївна
  1. Міщук Роман Олександрович
  1. Половка Михайло Михайлович
  1. Ризванюк Артем Володимирович
  1. Семенюк Христина Миколаївна
  1. Служинський Андрій Борисович
  1. Степанюк Ірина Миколаївна
  1. Стрілецька Богдана Андріївна
  1. Ткачук Денис Миколайович
  1. Фурманчук Дарина Володимирівна
  1. Ярмольчук  Дмитро Вікторович

Список  учнів 5 класу

  1. Батіщева Ірина Миколаївна
  1. Бітус Ярослав Олександрович
  1. Бондарук Захар Андрійович
  1. Бондарук Ірина Андріївна
  1. Борчаковський Юрій Віталійович
  1. Ганзилевський Ілля Русланович
  1. Глибович Вальдемар Миколайович
  1. Глибович Єлизавета Сергіївна
  1. Горбатюк Сергій Олексійович
  1. Дідич Ілона Олександрівна
  1. Івценко Максим Анатолійович
  1. Калінобродський  Іван Сергійович
  1. Керасір Віктор Степанович
  1. Косарчук Вікторія Вікторівна
  1. Костюк Артем Олександрович
  1. Кремінська Ілона Віталіївна
  1. Ліщук Анжеліка Дмитрівна
  1. Мандебура Владислав Сергійович
  1. Мулевич Роман Олексійович
  1. Равська Ірина Сергіївна
  1. Рибіцький Олексій Юрійович
  1. Сомаш Кирил Володимирович
  1. Станевич Тетяна  Сергіївна
  1. Хамратович Дмитро Олександрович
  1. Швець Максим Олександрович
  1. Шинкарук Вікторія Миколаївна
  1. Штундер Карина Віталіївна

Список учнів 6 класу

  1. Артищук Михайло Сергійович
  1. Білоус Ольга Василівна
  1. Вус-Столярчук Тетяна Валеріївна
  1. Гурська Уляна Володимирівна
  1. Дмитрук Іван Андрійович
  1. Дубінчук Роман Юрійович
  1. Касіяненко Яна Іванівна
  1. Кінах Орест Русланович
  1. Ковальчук Владислав Андрійович
  1. Лазарчук Яна Володимирівна
  1. Лущик Анастасія Олександрівна
  1. Мамчур Михайло Юрійович
  1. Матласевич Владислав Ярославович
  1. Мединський Дмитро Юрійович
  1. Новоградський Денис Ігорович
  1. Постний Юрій Ігорович
  1. Пшевлоцький Анатолій Сергійович
  1. Равська Анна Миколаївна
  1. Рибіцька Марина Вікторівна
  1. Садонова  Тетяна Вікторівна
  1. Симончук Іван Сергійович
  1. Служинський  Ярослав Борисович
  1. Степанюк Михайло Вікторович
  1. Ткачук Марія Вікторівна
  1. Федорчук Олег Юрійович
  1. Філінюк В’ячеслав Олегович
  1. Фурманчук Олена Володимирівна
  1. Чокобок Євгеній Олександрович

Список учнів 7 класу

1.Бандура Світлана Едуардівна

2.Верцинський Іван Вікторович

3.Губіна Інга Вадимівна

4.Ковальчук Вадим Миколайович

5.Корнійчук Валерія Олегівна

6.Корнійчук Микола Валерійович

             7. Костюк Владислав Юрійович

            8. Кравченко Віталій Володимирович

9.Матвійчук Максим Михайлович

            10. Москалюк Сергій Михайлович

11.Пацула Дмитро Олегович

12.Перепелиця Валерія Віталіїївна

13.Фурманчук Ірина Володимирівна

14.Хрипонюк Едуард Олександрович

15.Черній  Роман Сергійович

16.Юр'єва  Світлана Сергіївна

 

Список учнів 8 класу

  1. Артищук Марія Сергіївна                                                                                                                                           
  1. Батіщева Анастасія Миколаївна
  1. Білоус Анна Василівна
  1. Білоус Ілля Русланович
  1. Блажкова Вікторія Володимирівна
  1. Дарін Віталій Олександрович                                          
  1. Дем’янчук Олександра Сергіївна                                     
  1. Кінах Назар Олександрович
  1. Ковальчук Богдан Юрійович
  1. Міщук Антон Юрійович
  1. Пахалюк Руслана Василівна
  1. Равський Микола Миколайович
  1. Равський Олександр Олегович
  1. Тимчук Дмитро Вікторович
  1. Хом’як Дмитро Васильович
  1. Шведенко Ангеліна Юріївна
  1. Шолохов  Владислав Іванович
  1. Ярмолюк Максим Миколайович

Список учнів 10 класу

  1. Броновицька Юлія Валеріївна
  1. Годжал Тетяна Сергіївна
  1. Ковальчук Богдан Васильович
  1. Костюк Аліна Юріївна
  1. Кривоухова Ольга Віталіївна
  1. Кучерук Руслан Миколайович
  1. Мулевич Альона Олексіївна
  1. Русаков Артур Олександрович
  1. Ткачук Іван Олегович
  1. Цилінський Михайло Юрійович

 

 

 

Переглядів: 202 | Додав: school3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Створити сайт
  • Все для веб-майстра
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Кращі сайти Рунету
  • Кулінарні рецепти
  • Copyright MyCorp © 2017 Конструктор сайтів - uCoz