Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Педагогічна преса
Головна » 2017 » Травень » 29 » Наказ про перевід учнів
09:00
Наказ про перевід учнів

ОСТРОЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІІ СТУПЕНІВ №3

ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Н А К А З

 

26.05.2016                                                   м. Острог                                                             №73

 

Про перевід учнів 1-8 та 10 класів у наступний клас,

нагородження Похвальними листом, Похвальною грамотою

та про нагородження учнів, вчителів, батьків

за підсумками 2016-2017 навчального року

            Згідно Інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015 № 762 та на підставі рішення спільного засідання педагогічної ради та Ради школи, протокол № 5 від 26 травня 2017 року,

Н А К А З У Ю:

І. Перевести згідно списків у журналах у наступні класи (додаток)

    1. Всіх учнів 1 класу (17  учнів )  перевести до 2 класу
    2. Всіх учнів 2 класу ( 24 учні ) перевести до 3 класу
    3. Всіх учнів 3 класу ( 19 учнів ) перевести до 4 класу
    4. Всіх учнів 4 класу ( 24 учні ) перевести до 5 класу
    5. Всіх учнів 5 класу ( 21 учня) перевести до 6 класу
    6. Всіх учнів 6 класу (26 учнів) перевести до 7 класу
    7. Всіх учнів 7 класу (28 учнів ) перевести до 8 класу
    8. Всіх учнів 8 класу (16 учнів) перевести до 9 класу
    9. Всіх учнів 10 класу (10 учнів ) перевести до 11 класу

ІІ. Згідно результатів річного оцінювання 

1. Нагородити Похвальним листом за високі досягнення у навчанні

    1. Зубіцького Богдана Васильовича, учня 2 класу
    2.  Васькевич Владиславу Сергіївну, ученицю 2 класу
    3.  Бацмановську Марію Миколаївну , ученицю 3 класу
    4.  Денищука Дмитра Вікторовича, учня 3 класу
    5. Кихтюка Іллю Володимировича, учня 3 класу
    6. Кропиву Ангеліну Василівну, ученицю 3 класу
    7. Трофимчук Анну Вікторівну , ученицю 3 класу
    8. Легейзюка Микиту Ігоровича, учня 3 класу
    9. Бондарук Ангеліну Володимирівну, ученицю 4 класу
    10. Глибович Карину Михайлівну, ученицю 4 класу
    11. Крета Назарія Івановича, учня 4 класу
    12. Кучернюка Антона Олександровича, учня 4 класу
    13. Семенюк Вікторію Олександрівну, ученицю 4 класу
    14. Стаськевич Софію Леонідівну, ученицю 4 класу
    15. Червякову Марію Вячеславівну, ученицю 4 класу
    16. Шикирявого Івана Петровича, учня 4 класу
    17. Міщука Романа Олександровича, учня 5 класу
    18. Ярмольчука Дмитра Вікторовича, учня 5 класу
    19. Глибовича Вальдемара Владиславовича, учня 6 класу
    20. Матласевича Владислава Ярославовича, учня 7 класу
    21. Фурманчук Ірину Володимирівну, ученицю 8 класу
    22. Чеховську Діану Ігорівну, ученицю 10 класу
  1. Нагородити Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні предметів
    1. Броновицьку Юлію Валеріївну, ученицю 11 класу за особливі досягнення у вивченні зарубіжної літератури та астрономії.
    2. Мулевич Альону Олексіївну, ученицю 11 класу за особливі досягнення у вивченні зарубіжної літератури та технологій.

ІІІ.  На підставі моніторингу участі учнів Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 у шкільних,  міських та обласних конкурсах нагородити учнів :

1. Демчук Вікторію, ученицю 2 класу, за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава».

2.Наумчика Костянтина, учня 2 класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава.

3. Косарчук Вероніку, ученицю 2 класу за рекордну кількість творчих конкурсних  робіт художньо-естетичного напрямку.

4. Васькевич Владиславу, ученицю 2 класу за рекордну кількість творчих конкурсних робіт художньо-естетичного напрямку..

5. Кропиву Ангеліну, ученицю 3 класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава».

6. Стаськевич Софію, ученицю 4 класу за ІІІ місце у міському етапі олімпіади «Юне обдарування»  з української мови.

7. Глибович Карину, ученицю 4 класу за ІІІ місце у міському етапі олімпіади «Юне обдарування» з природознавства.

8.Дідич Ілону, ученицю 6 класу за ІІ місце у міському етапі конкурсу знавців української мови  ім. П. Яцика.

9.Глибович Єлизавету , ученицю 6 класу за ІІІ місце у міському етапі огляду-конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».

10. Штундер Карину, ученицю 6 класу за ІІІ місце у міському етапі огляду-конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».

11. Калінобродського Івана, учня 6 класу, учасника свята «Сузір’я міста Острога»,   за активну участь у спортивно-масовій роботі міста.

12. Павельчук Юлію, ученицю 7 класу за ІІ місце у міському етапі конкурсу знавців української мови  ім. П. Яцика.

13. Гурську Уляну, ученицю 7 класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «За нашу свободу».

14. Матласевича Владислава, учня 7 класу за І місце у міському етапі ХУІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» (номінація Література»); за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава»; за І місце у міському огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники»; за І місце у міському етапі мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді  імені Тараса Шевченка.

15. Білоус Ольгу, ученицю 7 класу  за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава»; за І місце у міському етапі інтерактивного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів «МАН-Юніор – 2017» серед учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Острога (секція «Психологія»).

16. Дубінчука Романа, учня 7 класу, за І місце у міському етапі інтерактивного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів «МАН-Юніор – 2017» серед учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Острога (секція «Англійська мова»).

17. Губіну Діану, ученицю 8 класу за І місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Україна – європейська держава».

18. Фурманчук Ірину, ученицю 8 класу  за І місце у міському етапі інтерактивного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів «МАН-Юніор – 2017» серед учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Острога (секція «Хімія»); за І місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

19. Корнійчук Валерію, ученицю 8 класу за І місце у міському етапі інтерактивного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів «МАН-Юніор – 2017» серед учнів 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Острога (секція «Хімія»).

20. Равського Миколу, учня 9 класу за ІІ місце у відкритій особистій першості міста Острога з настільного тенісу серед дітей до Всесвітнього дня здоров’я.

21.Блажкову Вікторію, ученицю 9 класу за І місце у змаганнях з легкої атлетики в залік міської Спартакіади школярів (стрибки у довжину).

22. Дем’янчук Олександру, ученицю 9 класу за ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

23. Дубінчук Марію, ученицю 10 класу за ІІІ місце у міському етапі огляду-конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».

24. Чеховську Діану, ученицю 10 класу за І місце у змаганнях з кульової стрільби ІІ етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); за ІІ місце у міському етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики,  інформаційних технологій, математики, екології.

25. Ярощук Христину, ученицю 10 класу за ІІ місце у змаганнях з кульової стрільби ІІ етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

26. Броновицьку Юлію, ученицю 11 класу за І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології; за ІІ місце з астрономії.

27. Мулевич Альону, ученицю 11 класу за ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії, економіки.

ІV. Нагородити учнівські колективи :

1. Дует у складі Фурманчук Ірини, Фурманчук Олени за І місце у міському етапі огляду-конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» (номінація Солісти»); за І місце у міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ» (номінація «Ансамблі»);

     Квартет у складі Равської Анни (7 клас), Бандури Світлани, Фурманчук Ірини (8 клас), Блажкової Вікторії (9 клас) за ІІ місце у міському конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка» (керівник Савчук А.)

2.  Команду «Чемпіон» за ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».  (керівник Кравчук О.В.) Дипломи учасників отримують:

2.1. Косарчук Вікторія, учениця 6 класу

2.2. Штундер Карина, учениця 6 класу

2.3. Бондарук Ірина, учениця 6 класу

2.4. Бондарук Захар, учень 6 класу

2.5. Станевич Тетяна, учениця 6 класу

2.6. Кремінська Ілона, учениця 6 класу

2.7.  Глибович Єлизавета, учениця 6 класу

2.8.  Калінобродський Іван, учень 6 класу

2.9.  Мулевич Роман, учень 6 класу

2.10. Горбатюк Сергій, учень 6 класу

2.11. Івценко Максим, учень 6 класу

2.12. Олійник Артем, учень 6 класу

  1. Команду школи «Козацький гарт» за ІІІ місце у ІІ (міському ) турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» (керівник Кравчук О.В.) Дипломи  учасників отримують:
    1. Калінобродський Іван, учень 6 класу
    2. Івценко Максим, учень 6 класу
    3. Штундер Карину, учень 6 класу
    4. Косарчук Вікторія, учениця 6 класу
    5. Артищук Михайло, учень 7 класу
    6. Касіяненко Яна, учениця 7 класу
    7. Ковальчук Вадим, учень 8 класу
    8. Юр’єва Світлана, учениця 8 класу
    9. Блажкова Вікторія, учениця 9 класу
    10. Білоус Ілля, учень 9 класу
    11. Здор Антон, учень 10 класу
    12. Ярощук Христина, учениця 10 класу

 

4. Команду школи  «Сокіл» за ІІІ місце у ІІ етапі дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» (Джура») (керівник Кравчук О.В.) Дипломи учасників отримують:

4.1. Ковальчук Вадим, учень 8 класу

4.2. Москалюк Сергій, учень 8 класу

4.3. Ковальчук Богдан, учень 9 класу

4.4. Хом’як Дмитро, учень 9 класу

4.5. Равський Микола, учень 9 класу

4.6. Білоус Ілля, учень 9 класу

4.7.Чеховська Діана, учениця 10 класу

4.8. Ярощук Христина, учениці 10 класу

5. Хореографічний колектив «Реверс» за участь у міському фестивалі-огляді хореографічних колективів «Веселі закаблуки». (керівник Гончарук В.В.) Дипломи учасника отримують учні 2 класу:

5.1.  Бізюк Артем 

5.2.  Жигалєєва Олена

5.3.  Зубіцький Богдан

5.4. Демчук Вікторія

5.5. Ліщук Максим

5.6. Муштук Софія

5.7. Цілінський Назарій

5.8. Косарчук Вероніка

5.9. Ярмольчук Христина

5.10 Ганзилевський Нікіта

6. Команду «Фест»  за ІІІ місце у ІІ етапі спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет»  (керівник Статкевич Л.О.) Дипломи учасника заходу  отримують:

    1. Ковальчук Роман, учень 1 класу
    2. Очеретяний Максим, учень 2 класу
    3. Солонець Анастасія, учениця 2 класу
    4. Федорчук Максим, учень 3 класу
    5. Серединська Марина, учениця 3 класу
    6. Тарарук Валерія, учениця 3 класу
    7. Бондарук Ангеліна, учениця 4 класу
    8. Крет Назарій, учень 4 класу

7. Санітарний пост  у складі  Годжал Тетяни, Броновицької Юлії, Мулевич Альони (учнів 11 класу), Чеховської Діани, Ярощук Христини (учнів 10 класу) за ІІ місце у міськрайонних змаганнях шкільних санітарних постів (керівник Ліщук Я. В.)

8. Учнівські колективи 2 класу (керівник Ясінська В.М.),  3 клас (керівник Перепелиця Л.А.), 5 класу (керівник Кібірєва А.О.), 10 класу (керівник Панасюк З.М.)  за перемогу у щорічному шкільному огляді «Парад вишиванок – 2017».

V. Вручити:

1. Сертифікати Рівненського державного гуманітарного університету за участь у конкурсі учнівських творчих робіт «Психолог майбутнього» учням:

1.1.  Ярощук Христині, учениці 10 класу

1.2. Дубінчук Марії, учениці 10 класу

1.3. Чеховській Діані, учениці 10 класу.

2. Подяку за якісну підготовку учасників конкурсу «Психолог майбутнього» вручити практичному психологу Ціось А.Л.

VІ. Нагородити педагогічних працівників

  1. Шикиряву Т.В., вчителя історії, правознавства Дипломом  за ІІ місце у ХІУ міському конкурсі-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Основи правознавства»
  2. Гаврилюка В.Т., вчителя фізики Грамотою за І місце у Спартакіаді серед працівників навчальних закладів міста (шахи).
  3. Ціось А.Л., практичного психолога Подякою міського голови за сумлінну і плідну працю, вагомий внесок у розвиток психологічної служби міста Острога та з нагоди Всеукраїнського Дня психолога.

VІІ. Оголосити подяку:

  1. Ткачук Майї Самійлівні, голові Ради школи за активну участь у громадському управлінні навчальним закладом та зміцненні його матеріально-технічної бази.
  2. Цимбалістому Дмитру, члену ГО «Територія змін» за активну співпрацю та впровадження в життєдіяльність школи системи знань про здоровий спосіб життя та морально-духовний розвиток особистості.
  3. Васільцовій Юлії, члену ГО «Територія змін» за активну співпрацю та впровадження в життєдіяльність школи системи знань про здоровий спосіб життя та морально-духовний розвиток особистості.
  4. Жук Марії, начальнику відділу «Острозьке бюро правової допомоги» за активну співпрацю та розвиток партнерства між школою та громадою, за впровадження системи знань  з метою формування демократичного громадянства та культури загальних прав людини.
  5. Сосновській Ірині, студенту-консультанту юридичної клініки «Pro bono» за впровадження в життєдіяльність школи системи знань з метою підвищення правової свідомості та культури підлітків і попередження злочинності серед неповнолітніх.
  6. Ліпку Роману, студенту-консультанту юридичної клініки «Pro bono» за впровадження в життєдіяльність школи системи знань з метою підвищення правової свідомості та культури підлітків і попередження злочинності серед неповнолітніх.

Директор школи                                                                                                               Л. Тимчук

Переглядів: 88 | Додав: school3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Створити сайт
  • Все для веб-майстра
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Кращі сайти Рунету
  • Кулінарні рецепти
  • Copyright MyCorp © 2017 Конструктор сайтів - uCoz