Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 387
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Педагогічна преса
Головна » 2017 » Травень » 29 » Додаток до наказу №73 від 26.05.2017
08:59
Додаток до наказу №73 від 26.05.2017

Додаток

До наказу №73 від 26.05.2017

 

 

Списки учнів 1-8, 10 класів переведених до наступного класу

Списки учнів 1 класу  

  1. Володінкова Надія Сергіївна
  2. Гудков Андрій Юрійович
  3. Данилюк Олександра Володимирівна
  4. Дем’янчук Анна Сергіївна
  5. Демчук Максим Петрович
  6. Дубінчук Артем Юрійович
  7. Ковальчук Роман Сергійович
  8. Кропива Богдан Васильович
  9. Кучерук Давид Олександрович
  10. Матласевич Ольга Ярославівна
  11. Мацун Владислав Андрійович
  12. Нужин Максим Валерійович
  13. Простопчук Ярослава Олександрівна
  14. Сахневич Валерій Олександрович
  15. Сомаш Артур Ростиславович
  16. Тарковського Станіслав Віталійовича
  17. Швець Даниїл Олександрович
  18. Ющук Максим Романович

Списки учнів 2 класу

  1. Басюк Дарія Володимирівна
  2. БізюкАртем Сергійович
  3. Васькевич Владислава Сергіївна
  4. Волгушев Антон Альфредович
  5. Ганзилевський Нікіта Русланович
  6. Дахова Зоряна Романівна
  7. Дзвонковський  Денис Олександрович
  8. Демчук Вікторія Василівна
  9. Жигалєєва Олена Олександрівна
  10. Зубіцький Богдан Васильович
  11. Касіяненко Ілля Миколайович
  12. Ковальчук Ілона Сергіївна
  13. Косарчук Вероніка Вікторівна
  14. Коток Ольга Олексіївна
  15. Ліщук Максим Ігорович
  16. Мандебура Іванна Сергіївна
  17. Муштук Софія Юріївна
  18. Наумчик Костянтин Юрійович
  19. Нех Ксенія Юріївна
  20. Очеретяний Максим Вікторович
  21. Приймак Дмитро Олександрович
  22. Солонець Анастасія Олександрівна
  23. Цілінський Назарій Романович
  24. Ярмольчук Христина Олександрівна

Списки учнів 3 класу 

  1. Бацмановська Марія Миколаївна
  2. Булавський Андрій Миколайович
  3. Данилюк Дмитро Володимирович
  4. Денищук Дмитро Вікторович
  5. Кихтюк Ілля Володимирович
  6. Кропива Ангеліна Василівна
  7. Кучернюк  Вероніка Анатоліївна
  8. Легейзюк Микита Ігорович
  9. Мандебура Сергій Сергійович
  10. Нех Дарина Юріївна
  11. Нечипоренко Олександр Андрійович
  12. Рибіцька Софія Юріївна
  13. Серединська Марина Михайлівна
  14. Тарарук Валерія Ігорівна
  15. Трохимчук Анна Вікторівна
  16. Федорчук Максим Юрійович
  17. Хилюк Серафим Васильович
  18. Чіхрак Софія Олегівна

Списки учнів 4 класу

  1. Башинська Лілія Вадимівна
  2. Башинський Богдан Вадимович
  3. Бітус Микита Олександрович
  4. Близняк Максим Михайлович
  5. Бондарук Ангеліна Володимирівна
  6. Вальчук Юлія Володимирівна
  7. Глибович Карина Михайлівна
  8. Данилюк Катерина Володимирівна
  9. Дмитрук Михайло Андрійович
  10. Здор Дмитро Володимирович
  11. Косарчук Владислава Вікторівна
  12. Крет Назарій Іванович
  13. Кучернюк Антон Олександрович
  14. Семенюк Вікторія Олександрівна
  15. Сич Богдан Олегович
  16. Стаськевич Софія Леонідівна
  17. Стрілець Назар Вікторович
  18. Пацула Едуард Олегович
  19. Подаревська Ангеліна Миколаївна
  20. Пшевлоцький Антон Сергійович
  21. Чабан Вікторія Вікторівна
  22. Червякова Марія В’ячеславівна
  23. Шикирявий Іван Петрович
  24. Ющук Владислав Романович

 

Списки учнів 5 класу

  1. Близнюк Олександр Віталійович
  2. Булавський Максим Миколайович
  3. Губіна Діана Вадимівна
  4. Данилюк Артем Іванович 
  5. Дідич Роман Олександрович
  6. Духніченко Інна Олегівна
  7. Зубіцький Максим Васильович
  8. Ковальчук Тарас Миколайович
  9. Костюшко Любов Миколаївна
  10. Маніло Вікторія Віталіївна
  11. Міщук Роман Олександрович
  12. Половка Михайло Михайлович
  13. Ризванюк Артем Володимирович
  14. Семенюк Христина Миколаївна
  15. Служинський Андрій Борисович
  16. Степанюк Ірина Миколаївна
  17. Стрілецька Богдана Андріївна
  18. Ткачук Денис Миколайович
  19. Чабан Валерія Вікторівна
  20. Фурманчук Дарина Володимирівна
  21. Ярмольчук Дмитро Вікторович

Списки учнів 6 класу

  1. Батіщева Ірина Миколаївна
  2. Бітус Ярослав Олександрович
  3. Бондарук Захар Андрійович
  4. Бондарук Ірина Андріївна
  5. Борчаковський Юрій Віталійович
  6. Ганзилевський Ілля Русланович
  7. Глибович Вальдемар Владиславович
  8. Глибович Єлизавета Сергіївна
  9. Горбатюк Сергій Олексійович
  10. Дідич Ілона Олександрівна
  11. Івценко Максим Анатолійович
  12. Калінобродський Іван Сергійович
  13. Керасір Віктор Степанович
  14. Косарчук Вікторія Вікторівна
  15. Костюк Артем Олександрович
  16. Кремінська Ілона Віталіївна
  17. Ліщук Анжеліка Дмитрівна
  18. Мандебура Владислав Сергійович
  19. Мулевич Роман Олексійович
  20. Равська Ірина Сергіївна
  21. Рибіцький Олексій Юрійович
  22. Сомаш Кирил Володимирович
  23. Станевич Тетяна  Сергіївна
  24. Хамратович Дмитро Олександрович
  25. Шинкарук Вікторія Миколаївна
  26. Штундер Карина Віталіївна

Списки учнів 7 класу

  1. Артищук Михайло Сергійович
  2. Білоус  Ольга Василівна
  3. Вус-Столярчук Тетяна Валеріївна
  4. Гурська Уляна Володимирівна
  5. Дмитрук Іван Андрійович
  6. Дубінчук  Роман Юрійович
  7. Касіяненко Яна Іванівна
  8. Кінах  Орест Русланович
  9. Ковальчук Владислав Андрійович
  10. Лазарчук Яна Володимирівна
  11. Лущик Анастасія Олександрівна
  12. Мамчур Михайло Юрійович
  13. Матласевич Владислав Ярославович
  14. Мединський Дмитро Юрійович
  15. Новоградський Денис Ігорович
  16. Павельчук Юлія Миколаївна
  17. Постний Юрій Ігорович
  18. Пшевлоцький Анатолій Сергійович
  19. Равська Анна Миколаївна
  20. Рибіцька Марина Вікторівна
  21. Садонова  Тетяна Вікторівна
  22. Симончук Іван Сергійович
  23. Служинський  Ярослав Борисович
  24. Степанюк Михайло Вікторович
  25. Ткачук Марія Вікторівна
  26. Федорчук Олег Юрійович
  27. Філінюк В’ячеслав Олегович
  28. Фурманчук Олена Володимирівна

Списки учнів 8 класу

  1. Бандура Світлана Едуардівна
  2. Верцинський Іван Вікторович
  3. Губіна Інга Вадимівна
  4. Ковальчук Вадим Миколайович
  5. Корнійчук Валерія Олегівна
  6. Корнійчук Микола Валерійович
  7. Костюк Владислав Юрійович
  8. Кравченко Віталій Володимирович
  9. Матвійчук Максим Михайлович
  10. Москалюк Сергій Михайлович
  11. Пацула Дмитро Олегович
  12. Перепелиця Валерія Віталіївна
  13. Фурманчук Ірина Володимирівна
  14. Хрипонюк Едуард Олександрович
  15. Черній Роман Сергійович
  16. Юр'єва Світлана Сергіївна

    Списки учнів 10 класу

  17. Бердаль Володимир Вікторович
  18. Вангрет Роман Валентинович
  19. Дубінчук Марія Іванівна
  20. Здор Антон Володимирович
  21. Мамчур Іван Юрійович
  22. Семенюк Олег Олександрович
  23. Філінюк Владислав Олегович
  24. Чабан Богдан Миколайович
  25. Чеховська Діана Ігорівна
  26. Ярощук Христина Володимирівна 
Переглядів: 63 | Додав: school3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Створити сайт
  • Все для веб-майстра
  • Програми для всіх
  • Світ розваг
  • Кращі сайти Рунету
  • Кулінарні рецепти
  • Copyright MyCorp © 2017 Конструктор сайтів - uCoz